خانه / اخبار/عرضه اولیه/نحوه ثبت سفارش عرضه اولیه ترکیبی نماد زفجر1 در سامانه‌های معاملاتی فارابی

نحوه ثبت سفارش عرضه اولیه ترکیبی نماد زفجر1 در سامانه‌های معاملاتی فارابی

روز شنبه 30 اردیبهشت ۱۴۰2  تعداد 135,000,000 سهم معادل  15 درصد از شرکت “کشاورزی و دامپروری فجر اصفهان” با نماد «زفجر1» به شیوه ترکیبی طی دو مرحله  عرضه خواهد شد.

در نظر داشته باشید این عرضه اولیه به روش ترکیبی است، در واقع ابتدا قیمت هر سهم توسط صندوق ها کشف سپس سایر عموم مطابق با پیام ناظر امکان سفارشگذاری در قیمت کشف شده را خواهند داشت.

مرحله اول: عرضه به سرمایه‌گذاران واحد شرایط (صندوق‌های سهامی و مختلط) به روش حراج

مرحله دوم: عرضه به سایر سرمایه‌گذاران به روش قیمت ثابت

نحوه ثبت پیش درخواست در فارابیکسو (از طریق سیستم)

جهت پیش ثبت سفارش این نماد در کارگزاری فارابی می‌توانید از سامانه معاملاتی فارابیکسو مطابق تصویر زیر اقدام کنید.

نحوه ثبت پیش درخواست در فارابیکسو نکست ( از طریق نرم افزار)

بعد از ورود به حساب کاربری از طریق تلفن همراه به فارابیکسو نکست در صفحه خانه با انتخاب عرضه اولیه زفجر امکان ثبت پیش درخواست با تعداد دلخواه برای شما فراهم می شود.

نکته: با توجه به اینکه قیمت هر سهم در روز عرضه اولیه ابتدا توسط سرمایه گذاران واجد شرایط(صندوق ها) کشف می شود، در حال حاضر سرمایه مورد نیاز مشخص نیست و در صورتیکه پیش درخواست ثبت نمایید در زمان سفارش‌گیری اگر مانده شما در قدرت خرید کافی باشد، سفارش شما خودکار به هسته معاملات ارسال خواهد شد.

همچنین شما می توانید در روز عرضه اولیه پس از کشف قیمت مطابق با پیام ناظر در بازه زمانی اعلام شده به صورت آنلاین درخواست خرید خود را ثبت کنید.

منتشر شده در 27 اردیبهشت 1402

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 • آرزو مشکینی (8 خرداد 1402)

  باسلام علیرغم ثبت سفارش عرضه اولیه زفجر1 و داشتن اعتبار لازم برای اینجانب آرزو مشکینی با کد ملی 2971773922تعلق نگرفته است

  • کارگزاری فارابی (9 خرداد 1402)

   با سلام و احترام
   باتوجه به ثبت پیش درخواست توسط شما نیاز بوده حداکثر نقدینگی لازم را تا قبل از شروع زمان سفارش گیری در قدرت خرید خود شارژ کنید.