برداشت وجه در فارابیکسو

یکی از ابزارهای مورد استفاده در پنل معاملاتی فارابیکسو برداشت وجه است که سهامداران می‌توانند پس از فروش سهام نسبت به برداشت وجه خود اقدام نمایند. برای انجام این کار پس از ورود به پنل فارابیکسو روی منوی درخواست‌ها کلیک و گزینه‌ی برداشت وجه را انتخاب نمایید.

در منو‌ی پیش رو امکان دو نوع برداشت وجه برای شما وجود دارد:

برداشت وجه عادی

در برداشت وجه به‌صورت عادی چنانچه سهام‌دار اقدام به فروش سهم کرده و قصد برداشت وجه حاصل را نماید با انتخاب تاریخ در دو روز کاری آینده می‌تواند، میزان مبلغ برداشت وجه خود را تعیین و پس از انتخاب بانک مقصد نسبت به ثبت برداشت وجه اقدام نماید.

نکته: چنانچه سهامدار پس از ثبت برداشت وجه و قبل از تایید توسط کارگزار از تصمیم خود منصرف شود با کلیک بر روی گزینه‌ی سطل زباله می‌تواند نسبت به حذف برداشت وجه خود اقدام نماید.

توجه داشته باشید برای مانده‌ی قابل برداشت که تسویه دو روز کاری آن به اتمام رسیده باشد، شما می‌توانید تا قبل از ساعت 13 نسبت به ثبت درخواست عادی برای روز کاری بعد اقدام نمایید.

پرداخت سریع

در پرداخت وجه سریع (Pay Fast) سهامدار می‌تواند مانده‌ی قابل برداشت خود را تا سقف پنجاه میلیون تومان به صورت روزانه برداشت نماید. در نظر داشته باشید تعداد ثبت این درخواست در هر روز فقط یک‌بار است.

منتشر شده در 8 آذر 1401

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.