خانه / اخبار/سود نقدی/زمانبندی پرداخت سود نقدی نماد پارس

زمانبندی پرداخت سود نقدی نماد پارس

پیرو اطلاعیه منتشر شده در سامانه کدال، زمان‌بندی پرداخت سود شرکت پتروشیمی پارس با نماد “پارس” برای سال مالی منتهی به 1402/12/29 به شرح زیر است.

 سهامدارانی که در تاریخ 1403/04/12 سهامدار این نماد بوده و در مجمع عمومی عادی شرکت داشته‌اند مشمول دریافت ۲۶۵ ریال سود نقدی به ازای هر سهم هستند.

سود سهامداران حقیقی و حقوقی که در سامانه سجام ثبت نام کرده‌اند در تاریخ 1403/04/20 به حساب فعال معرفی شده در سامانه سجام واریز می‌شود.

سهامداران حقیقی غیر سجامی می توانند از تاریخ 1403/07/01 از طریق مراجعه به کلیه شعب بانک تجارت در سراسر کشور با ارائه کارت ملی و کد بورسی نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام فرمایند.

سهامداران حقوقی غیر سجامی می توانند با معرفی شماره حساب و شماره شبا بانکی خود طی ارسال نامه‌ای با امضای صاحبان امضای مجاز و مهر شرکت به آدرس: تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، خیابان پردیس، پلاک 52، واحد امور سهام شرکت پتروشیمی پارس، نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام نمایند.
سود سهام مصوب سهامداران عمده شرکت ظرف مهلت قانونی از ابتدای مرداد ماه 1403 به شماره حساب اعلامی به شرکت پتروشیمی پارس پرداخت خواهد شد.

در صورتی که سجامی نیستید می‌توانید با مراجعه به لینک زیر ثبت نام خود را تکمیل کنید.

تکمیل احراز هویت سجام

منتشر شده در 18 تیر 1403

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.