سبد گردانی

سبدگردانی شیوه‌ای اختصاصی برای مدیریت دارایی‌های شماست که با سنجش میزان ریسک‌پذیری، می‌توانید بهترین استراتژی کسب سود را تعیین کنید.

در سبدگردانی فارابی یک متخصص سرمایه‌گذاری به طور اختصاصی مسئولیت مدیریت دارایی شما را بر عهده می‌گیرد. کافیست محدوده بازدهی مورد نظرتان را تعیین کنید تا سبدگردان با انتخاب بهترین استراتژی سرمایه‌گذاری، شرایط دستیابی به آن را فراهم کند.

طرح‌های سبدگردانی اختصاصی

حداقل میزان سرمایه مورد نیاز جهت سبدگردانی 1 میلیارد تومان است. (درشرایطی که مشتری اعلام می‌کند 800 یا 900 میلیون نقد دارد نیز امکان سبدگردانی وجود دارد برای مبالغ پایین تر سبدگردانی به نفع مشتری نخواهد بود). در حال حاضر 3 طرح عمومی برای سبد گردانی وجود دارد.

طرح 1 : کارمزد ثابت ندارد. هرمیزان بازدهی داشته باشد 15 درصد برای سبدگردان و 85 درصد برای سرمایه‌گذار خواهد بود.
طرح 2 : 1.5 درصد کارمزد ثابت سالانه دارد که فصلی از دارایی سرمایه‌گذار کسر خواهد شد. 20 درصد بازدهی اول برای سرمایه گذار خواهد بود. بازدهی بالای 20 درصد 80 درصد آن برای سرمایه‌گذار و 20 درصد سهم سبدگردان خواهد بود.
طرح 3 : دو درصد کارمزد ثابت سالانه دارد که فصلی از دارایی سرمایه گذار کسر خواهد شد. 30درصد بازدهی اول برای سرمایه‌گذار خواهد بود. بازدهی بالای 30درصد 80 درصد آن برای سرمایه گذار و 20 درصد سهم سبدگردان خواهد بود.
مثال : در طرح 3 سبدگردانی 40درصد بازدهی محقق شده است 30 درصد برای سرمایه گذار خواهد بود 10 درصد باقی مانده 20درصد آن برای سبدگردان و 80 درصد آن برای سرمایه گذار خواهد بود.

فرآیند سرمایه گذاری در سبدگردانی فارابی

جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان لینک را انتخاب کنید

منتشر شده در 15 آبان 1401

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 • مجید گیلانی (29 آبان 1402)

  از فارابی و تمام محاسن خوب و بجای آن در تمامی زمینه ها تشکر کرده و بخصوص از فارابیکسو و مهمتر هر روز کاری در بورس موفق است تا کنون،طی مدتی که سهام خریداری کردم ضرری نکردم ،, سپاس از توجه و دقت تمام مجموعه بزرگ فارابی

  • کارگزاری فارابی (29 آبان 1402)

   با سلام و احترام
   همراهی شما باعث افتخار گروه مالی فارابی است.

 • مجید گیلانی (29 آبان 1402)

  بنده در صندوق فارابی اکسیر یکم 8واحد دارم،،میخواهم این مبلغ را به یکی از (اکسیر دوم،جهشی،لبخند)واریز کنم لطفاً اگر ممکن است شما انجام بدید یا راهنمایی کنید خودم انجام دهم ،باتشکر

  • کارگزاری فارابی (29 آبان 1402)

   با سلام و احترام
   جهت انتقال دارایی خود نیاز است ابتدا درخواست ابطال ثبت کنید و سپس در صندوق مورد نظر خود درخواست صدور بزنید.
   در حال حاضر جابه جایی دارایی میان صندوق ها وجود ندارد.