خانه / اخبار/عرضه اولیه/نحوه ثبت سفارش عرضه اولیه ترکیبی نماد کرومیت در سامانه‌های معاملاتی فارابی

نحوه ثبت سفارش عرضه اولیه ترکیبی نماد کرومیت در سامانه‌های معاملاتی فارابی

روز چهارشنبه 24 آبان 1402 تعداد 186 میلیون سهم معادل  12 درصد از شرکت “توسعه معادن کرومیت کاوندگان بنا” با نماد «کرومیت1» به شیوه ترکیبی طی دو مرحله عرضه خواهد شد.

در نظر داشته باشید روش عرضه این نماد ترکیبی است. در مرحله اول ابتدا قیمت هر سهم توسط صندوق‌ها کشف، سپس در مرحله دوم سایر سرمایه‌گذاران مطابق با پیام ناظر امکان سفارش‌گذاری در قیمت کشف شده را دارند.

با توجه به کشف قیمت نماد معادل 5,697 ریال در مرحله اول، حداکثر نقدینگی برای ثبت سفارش این نماد در مرحله دوم حدود 142 هزار تومان است.

مرحله اول: عرضه به سرمایه‌گذاران واجد شرایط (صندوق‌های سهامی و مختلط) به روش حراج

مرحله دوم: عرضه به سایر سرمایه‌گذاران به روش قیمت ثابت

جهت درخواست پیش ثبت عرضه اولیه این نماد از سامانه معاملاتی فارابیکسو مطابق تصویر زیر از بالای صفحه اقدام کنید.

ورود به سامانه معاملاتی فارابیکسو

جهت ثبت پیش سفارش ازسامانه معاملاتی نکست نیز مطابق زیر از قسمت خانه اقدام فرمایید.

ورود به سامانه معاملاتی فارابیکسو نکست

نکات:

1. با توجه به اینکه قیمت هر سهم در روز عرضه اولیه ابتدا توسط سرمایه‌گذاران واجد شرایط (صندوق‌ها) کشف و مشخص می‌شود، تا پایان مرحله اول، سرمایه مورد نیاز برای اشخاص حقیقی مشخص نیست و درصورت ثبت پیش درخواست، چنانچه در زمان سفارش‌گیری مانده شما در قدرت خرید کافی باشد، سفارش شما خودکار به هسته معاملات ارسال خواهد شد.

2. زمانی که درخواست پیش ثبت عرضه اولیه را ثبت می‌کنید حتما به این نکته توجه داشته باشید که تا قبل از زمان شروع سفارش‌گیری در روز عرضه می‌توانید سفارش خود را لغو یا ویرایش کنید.

3. در روز عرضه اولیه می‌توانید پس از کشف قیمت مطابق با پیام ناظر در بازه زمانی اعلام شده به صورت آنلاین درخواست خرید خود را ثبت کنید.

منتشر شده در 22 آبان 1402

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.